Przejdź do treści Przejdź do menu

Kadra

DYREKTORZY SZKOŁY

1. Franciszek WOJNAR 1919 -1921
2. Jan SZAJTER 1921 -1934
3. Kazimierz MAŁECKI 1934 -1936
4. Marian ZAJĄC 1936 -1939
5. Stanisław MANDECKI 1945 -1951
6. Kazimierz SOCHACKI 1951 -1953
7. Janina SZCZERSKA 1953 -1956
8. Wiktor GABZDYL 1956 -1959
9. Michał ADAMSKI 1959 -1966
10. Leon GACZYŃSKI 1966 -1972
11. Paweł MYRDA 1972 -1983
12. Edward CHROBAK 1983 -1986
13. Bogusław MICZA 1986 -1991
14. Henryk DYNAROWSKI 1991 -1995
15. Anna JAROSZ p.o. dyr. 1995 -1996
16. Anna JAROSZ 1996 -2001
17. Bogusław GŁĄBEK 2001-2019
18. Barbara SEWERYN p.o. dyr. 2020-2022
19. Barbara SEWERYN 2022-nadal

DYREKCJA
mgr Barbara Seweryn DYREKTOR
język polski
mgr Barbara Badura WICEDYREKTOR
wychowanie fizyczne
mgr  Jacek Legierski WICEDYREKTOR
matematyka
NAUCZYCIELE
język polski
mgr Aleksandra Kurpińska-Butkiewicz
mgr Bogusława Leś
mgr Joanna Niewdana-Głąbek
mgr Bożena Rogolińska
mgr Piotr Seweryn
język angielski mgr Małgorzata Bartoszewska
mgr Agata Ewak
mgr Katarzyna Gaik-Sosin
mgr Małgorzata Koral
mgr Ewa Legierska
mgr Monika Lewandowska-Pach
mgr Martyna Manowska-Laszczak
mgr Magdalena Niedokos
mgr Magdalena Skutil
mgr Renata Sosnowska-Mulka
język niemiecki mgr Magdalena Grela
mgr Bożena Kuś
język włoski mgr Elżbieta Ponikiewska
mgr Sylwia Stejskal
język francuski mgr Edyta Ruszkiewicz
język łaciński dr Agnieszka Michalkiewicz-Gorol
historia, WOS mgr Anna Bączek
mgr Liliana Gardaś
mgr Jolanta Małysiak
mgr Agnieszka Ostafin
mgr Krzysztof Rączka
filozofia prof. dr hab. Krzysztof Śleziński
geografia dr Edward Kuśmierski
mgr Renata Kwaśna
biologia mgr Teresa Borowska
mgr Agata Frączek
dr  Beata Wróbel
matematyka mgr Emilia Bulowska-Filipczyk
mgr Maria Dębska
mgr Ewa Kamień
mgr Nikiel Lucyna
mgr Agnieszka Szydełko
mgr Anna Twardawa
mgr Katarzyna Wirkijowska
mgr Mariola Wróblewska
fizyka mgr Mirosław Czachor
mgr Bogusław Głąbek
mgr Joanna Sztuka-Janik
chemia mgr Dawid Bartoszek
mgr Jolanta Stefaniak
mgr Urszula Ostrowska - Prus
dr Wojciech Prus
informatyka mgr Witold Hałka
mgr Elżbieta Gucwa
mgr Andrzej Szydełko
wychowanie-fizyczne mgr Małgorzata Jęczalik-Pona
mgr Monika Pietrzyk-Gąska
mgr Mariusz Piętka
mgr Rafał Widuch
mgr Jadwiga Ślezińska
mgr Rafał Śleziński

edukacja dla bezpieczeństwa

podstawy przedsiębiorczości

mgr Agata Kołodziejczyk
religia ks. mgr Przemysław Gawlas
ks. mgr Paweł Nowak
ks. mgr Rafał Stwora
biblioteka szkolna mgr Marzena Siuda
mgr Katarzyna Urbaniec
pedagog szkolny mgr Wojciech Musioł
psycholog szkolny mgr Maja Strypling
doradca zawodowy, pedagog specjalny mgr Marzena Konik-Sporek