Przejdź do treści Przejdź do menu

2021-2022

1. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  -  III miejsce

 

Reprezentacja dziewcząt:

 

  • Roszkowska Amelia 1d
  • Reszko Patrycja 1d
  • Gaweł Julia 2d
  • Lelek Paulina 3a
  • Sojka Kornelia 1c
  • Haratek Martyna 3b

 

2. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych chłopców  - III miejsce

 

Reprezentacja chłopców:

 

  • Pilich Leon 3a
  • Neter Szymon 3c
  • Fender Piotr 3bg
  • Mrowiec Kacper 3dg
  • Ludwig Patryk 3bg
  • Buffi Konstanty 3a
  • Pach Maksymilian 3dg

                                                                                                                 

3. Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej dziewcząt  -  III miejsce                    

 

Reprezentacja dziewcząt:

 

  • Kąkol Wiktoria 3ag
  • Lisińska Klaudia 3ag
  • Gąstała Agnieszka 1d
  • Dyduch Helena 2f
  • Urbanowicz Julia 1a
  • Depczyńska Lidia 3d
  • Juraszek Emilia 1e
  • Moczała Martyna 3b
  • Sojka Inez 1d                             
  • Karolina Nikiel 3d

     

4. Mistrzostwa Miasta  w piłce ręcznej dziewcząt  -  I miejsce

 

5. Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej dziewcząt -  I miejsce

 

6. Półfinały Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej dziewcząt -  II miejsce

                                           

Reprezentacja dziewcząt:

 

  • Talik Julia 3dg       kapitan drużyny
  • Wołoch Julia 3ag
  • Żywińska Julia 3cg
  • Radecka Martyna 3bg
  • Grygierzec Emilia 3a
  • Piłot Zuzanna 2d
  • Błasiak Karolina 1c       
  • Sojka Kornelia 1c
  • Gondko Julia 1d
  • Roszkowska Amelia 1d
  • Gąstała Agnieszka 1d
  • Sojka Inez 1d
  • Wiera Angelika 2a
  • Potok Katarzyna 1e
  • Markowicz Oliwia 3e                                  

                                                                                                                            

7. Mistrzostwa Miasta  w piłce ręcznej chłopców  -   II miejsce

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Reprezentacja chłopców:

 

  • Radecki Jakub 3bg
  • Ludwig Patryk 3bg
  • Cecherz Kacper 3bg
  • Krasowski Kamil 3bg
  • Nikiel Kacper 3bg
  • Fender Piotr 3bg
  • Wróbel Wojciech 3bg
  • Pach Maksymilian 3dg
  • Janosz Konrad 3ag
  • Boryń Tymon 3b
  • Nikiel Wiktor 3a
  • Kołodziej Aleksander 3f

 

8. 28 edycja Biegu Fiata

  • II m Lelek Paulina 3a  w kategorii kobiet 16- 19 lat na dystansie 10 km

                       

9. Mistrzostwa Miasta w pływaniu:

 

  • II m w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców

 

  • I m Chmielniak Michał 3b             100 m styl zmienny
  • I m Chmielniak Michał 3b             50 m styl klasyczny
  • III m Mateusz Dawid 3b                50 m styl motylkowy

 

  • II m sztafeta 4x50m stylem dowolnym  dziewcząt

 

skład sztafety:

  • Machej Martyna 3fg
  • Pytka Katarzyna 3c
  • Koczur Kornelia 3b
  • Koczur Nicola 3b

 

  • III m sztafeta 4x50m stylem dowolnym  chłopców

skład sztafety:

  • Dawid Mateusz 2a
  • Foltarz Maciej 3a
  • Zimny Miłosz 1f
  • Chmielniak Michał 3b

 

10. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej                                                         

  • II m dziewczęta
  • VII m chłopcy