Przejdź do treści Przejdź do menu

2019-2020

Rok szkolny 2020/21 okazał się rokiem pandemii covid 19. W związku z tym wszystkie zawody sportowe zostały odwołane. Przeprowadzone zostały tylko zawody lekkoatletyczne.

Oby taki rok się nie powtórzył ….......

1.Mistrzostwa Miasta w drużynowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt

  • II m klasyfikacja drużynowa
  • II m sztafeta 4x 100 m 

                                               Skład sztafety:

                                                           Justyna Habiciak  2a

                                                           Małgorzata Szczepańczyk  3d

                                                           Karolina Ptak   3a

                                                           Hanna Kosińska   3a

 

2.Mistrzostwa Miasta w drużynowych zawodach lekkoatletycznych chłopców

  • II m sztafeta 4x 100 m

                          Sklad sztafety:

                               Michał Strzeżoń 3b

                               Kacper Cecherz  1bg

                               Piotr Fender   1bg

                               Paweł Potok  3c

 

3.Indywidualne Mistrzostwa Miasta w lekkoatletyce dziewcząt 

  • I m Oliwia Lubińska   1ag   -  bieg na 800m
  • I m Agnieszka Lubowska  2a -  bieg na 1500m
  • II m Justyna Habiciak  2a  -  bieg na 200m
  • II m Marta Kuboszek    3e  -  bieg na  400m
  • II m Karolina Haratek   3a -   bieg na 1500 m

                                                                                                                                      

  1. Mistrzostwa Rejonu w drużynowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt
  • II m klasyfikacja drużynowa dziewcząt
  • II m sztafeta 4x 100 m 

 

5.Mistrzostwa Rejonu w drużynowych zawodach lekkoatletycznych chłopców

  • III m sztafeta 4x100m

 

6.Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w lekkoatletyce dziewcząt

  • I m Agnieszka Lubowska  2a -  bieg na 1500m
  • I m Oliwia Lubińska 1ag -  bieg na 800m
  • II m Justyna Habiciak 2a -  bieg na 200m
  • II m Marta Kuboszek 3e -  bieg na 400m
  • II m Karolina Haratek 3a  -   bieg na 1500 m

 

7.Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  -  I miejsce

 

                                       Reprezentacja:

                                                    Agnieszka Lubowska  2a

                                                        Justyna Habiciak 2a

                                                         Oliwia Lubińska  1ag

                                                         Julia Grygierzec  3c

                                                           Weronika Jarecka  1dg

                                                           Karolina Haratek  3a

                                                     Martyna  Haratek  1b  rez

 

8.Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  -  II miejsce

 

9.Mistrzostwa  Miasta w tenisie stołowym dziewcząt

  • II m klasyfikacja drużynowa

 

Reprezentacja :

          Maja Stokłosa  1ag

          Klaudia Kubień   3e

          Nicola Jurczyk 2b

                                            

  1. Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym dziewcząt
  • IV m klasyfikacja drużynowa

                                                                                  

11.Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej dziewcząt  -  II miejsce

 

                          Reprezentacja :

 

                            Hanna Kosińska 3a

                                      Małgorzata Szczepańczyk 3d

                                      Kamila Górowska  2a

                                      Kinga Sasak 2d

                                      Dominika Balcerowska 2f

                                      Anna Drabińska 2e

                                      Maria Kajdas 1ag

                                      Wiktoria Kąkol 1ag

                                      Karolina Nikiel 1d

 

12.Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej chłopców -   III miejsce

      

                                              Reprezentacja chłopców:

 

                                          Tomasz Polaczek 3b

                                           Jakub Fulara 1dg

                                           Tymon Boryń  1d

                                           Iwo Wilczek 2b

                                           Paweł Kałuża 2d

                                           Jakub Borkowski 2b

                                 Kacper Skotnicki 2d

                                 Maksymilian Pach 1dg

                                 Jakub Pala  3b

                                  Dawid Zemanek 3b

                                  Wojciech Jąkalski 3b

                                  Mikołaj Guzdek  2b

                                 

13.Mistrzostwa Miasta  w piłce ręcznej dziewcząt  -  I miejsce

 

                        Reprezentacja:

 

                            Julia Łaniak   3e  - kapitan drużyny

                            Julia Talik  1dg

                           Julia Wołoch  1ag

                            Wiktoria Żywińska  1cg

                           Julia Tumiło  2e

                            Magdalena Skrzypczyk  2f

                           Kinga Wolny   2f

                            Weronika Pielesz  1ag

                            Sara Mendrok 3e

                            Emilia Grygierzec  1a

                            Magdalena  Gach   1f

                            Katarzyna Blicharz 1ag

                            Karolina Nikiel   1d       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

14.Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej dziewcząt    -    II miejsce

 

                               Reprezentacja:

 

                                   Karolina Szumińska   3a

                                   Julia Łaniak   3e

                                   Natalia Działkowska   3d

                                   Julia Bąk Julia  2f

                                Anna Kuźniar   3f

                                Martyna Radecka 1bg

                                Talik Julia  1dg

                                 Zuza Gawlas  1bg

                                 Gabrysia Witkowska  3d

                                 Karolina Dziedzic  1c

                                  Monika Wcisło  1d

                                   Oliwia Kowalska  1d                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                          

15.Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej                                                           

  • I m dziewczęta
  • V m chłopcy