Przejdź do treści Przejdź do menu

2018-2019

 1.Mistrzostwa Miasta w drużynowych zawodach lekkoatletycznych

  • II m klasyfikacja drużynowa dziewcząt
  • II m klasyfikacja drużynowa chłopców
  • III m sztafeta dziewcząt  4x 100 m 

                                               Skład sztafety:

 

                                                           Habiciak Justyna 1a

                                                           Szczepańczyk Małgorzata 2d

                                                           Ptak Karolina  2a

                                                           Kosińska Hanna  2a

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w lekkoatletyce
  • I m Ptak Karolina 2a -  bieg na 100m  
  • III m Kosińska Hanna 2a -  bieg na 100m
  • II m Habiciak Justyna 1a   -  bieg na 200m
  • III m Kuboszek Marta 2e  -  bieg na 200m
  • I m Lubowska Agnieszka 1a  -  bieg na 1500m
  • II m Haratek Karolina 2a -   bieg na 1500 m
  • II m Jarysz Albin 3a -   bieg   na 400 m
  • III m Pala Jakub 2b -  bieg na 400m
  • III m Markiel Kacper 3c   -  skok w dal

                                                                                                                                      

  1. Mistrzostwa Rejonu w drużynowych zawodach lekkoatletycznych
  • II m klasyfikacja drużynowa dziewcząt
  • III m klasyfikacja drużynowa chłopców
  • III m sztafeta dziewcząt  4x 100 m 

 

  1.  Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w lekkoatletyce

 

  • I m Ptak Karolina 2a  -  bieg na 100m  
  • III m Kosińska Hanna 2a   -  bieg na 100m
  • II m Habiciak Justyna 1a   -  bieg na 200m
  • III m Kuboszek Marta 2e -  bieg na 200m
  • I m Lubowska Agnieszka 1a  -  bieg na 1500m
  • II m Haratek Karolina 2a -   bieg na 1500 m
  • III m Jarysz Albin 3a -   bieg   na 400 m

 

5. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  -  III miejsce

 

                                       Reprezentacja dziewcząt:

                                                           Habiciak Justyna  2a

                                                           Tumiło Julia  1e

                                                           Klasa Karolina  1a

                                                           Grygierzec Julia  2c

                                                           Kołeczek Matylda  2e

                                                           Haratek Karolina  2a

 

6. Mistrzostwa Miasta  w tenisie stołowym dziewcząt

  • I m klasyfikacja drużynowa

 

7. Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym  dziewcząt – klasyfikacja indywidualna

  • II m Furtak Kinga 3f 

 

8. Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym dziewcząt

  • I m klasyfikacja drużynowa

 

9. Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym dziewcząt

  • V m klasyfikacja drużynowa

 

                                                Reprezentacja dziewcząt:

                                                           Kinga Furtak  3f

                                                           Kubień Klaudia  3e

                                                           Nicola Jurczyk  1b

                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej dziewcząt - III miejsce

                             

                               Reprezentacja :

                                                           Pilch Julia  3a

                                                           Kanik Anita  3f

                                                           Sobaś Justyna  3a

                                                           Pajdowska Alicja 3b

                                                           Kuźniar Anna  2f

                                                           Szumińska Karolina  2a

                                                           Łaniak Julia  2e

                                                           Działkowska Natalia  2d

                                                           Bąk Julia 1f

                                                           Żmuda Ola  3f

                                                           Kuboszek Marta  2e

                                                          

                                                         

11. Mistrzostwa Miasta w pływaniu                                                                                                                                                             

  • I m klasyfikacja drużynowa
  • I m Działkowska Natalia 2d - 50 m styl dowolny
  • I m Działkowska Natalia 2d – 100m styl zmienny
  • I m Koziej Mikołaj 1f - 50 m  styl motylkowy
  • I m Koziej Mikołaj 1f - 100m styl zmienny
  • II m Jąkalski Wojciech 2b– 50 m styl motylkowy
  • II m Krukowska Julia 1c - 50 m styl klasyczny
  • II m Krukowska Julia 1c– 50 m styl grzbietowy
  • III m Kaczor Joanna 1e – 50m styl grzbietowy
  • I m Cempla Jakub 2e– 50m styl dowolny
  • II m Cempla Jakub 2e– 50m styl klasyczny
  • I m Jąkalski Wojciech 2b - 50 m styl grzbietowy
  • III m Kędzierski Tymon 1b– 50 m styl dowolny
  • I m sztafeta 4x50 m dziewcząt -styl dowolny
  • I m sztafeta 4x50 m chłopców -styl dowolny

                                                                

  1. 12. 27 edycja Biegu Fiata
  • I m Lubowska Agnieszka  1a   w kategorii Bieg Młodzieżowy

                                           

  1. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
  • I m dziewczęta