Przejdź do treści Przejdź do menu

2017-2018

1.Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Rejonu w lekkoatletyce                                                                                                                                                                          

  • III m Ptak Karolina 1a – skok w dal

 

  1. Mistrzostwa Rejonu w drużynowych zawodach lekkoatletycznych
  • IV m klasyfikacja drużynowa dziewcząt

                        

3.Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym dziewcząt                                                                   

  • I m klasyfikacja drużynowa

 

               Reprezentacja :

                     Furtak Kinga 2f   

                     Krypczyk Zuzanna 3b

                     Kubień Klaudia 1e

                   

  1. Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym dziewcząt – klasyfikacja indywidualna
  • II m Furtak Kinga 2f
  • III m Krypczyk Zuzanna 3b

 

5. Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym dziewcząt

  • I m - klasyfikacja drużynowa

 

  1. Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym dziewcząt
  • II m - klasyfikacja drużynowa

                                          

7.Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej dziewcząt  - II miejsce

 

               Reprezentacja:         

                                    Angielczyk Kinga 2c

                          Suchy Anna 3b

                          Olearczyk Monika 3b

                          Radoń Kamila 3f

                          Strojny Magdalena 3f

                          Słowiak Magdalena 3f

                          Pawlik Justyna 2a

                          Górowska Patrycja 2f

                          Szczepańczyk Małgorzata 1d

                          Kosińska Hanna 1a

                          Łaniak Julia 1e

 

8. Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej chłopców -  III miejsce                      

 

                     Reprezentacja:   

                             Świtka Michał 3b

                             Pasterny Michał 3b

                             Kaczmarczyk Wojciech 3b

                                        Śpiewak Mateusz 3b

                                        Sawkiewicz Wojciech 2c

                                        Polaczek Tomasz 1b

                                        Zemanek Dawid 1b

                                        Pala Jakub 1f

                                              

9..Mistrzostwa Miasta  w piłce ręcznej dziewcząt  -  II miejsce

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Reprezentacja:   

                                               Talik  Aneta 3e

                                               Jakubiec Patrycja 3a

                                               Cholewik Martyna 3a

                                               Żmuda Ola 2f

                                               Kos Julia 2b

                                               Jesionkowska Julia 1d

                                               Misiura Joanna 1d    bramkarka

                                                Kanik Anita  2f   bramkarka

                                               Mendrok Sara 1e

                                               Łaniak Julia 1e

                                               Sierota Martyna 2e

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej chłopców - III miejsce

 

                                                        Reprezentacja:

                                                           Wojas Krystian 3d

                                                           Smolana Michał 3d

                                                           Marcol Piotr 2d

                                                           Andrzejewski Marek 3d

                                                           Greń Józef 3d

                                                           Cader Dawid 3e

                                                           Śpiewak Mateusz 3e

                                                           Jaworowski Jacek 3d                                    

                                                           Copija Michał 3d

                                                           Śleziński Szymon 1b

                                                           Podosek Tymoteusz 3f

                                                           Kaczmarczyk jakub 1b

                                                           Słonka Mateusz 1b

                                                           Jąkalski Wojciech 1b

 

 

11.Mistrzostwa Miasta w pływaniu

  • II m klasyfikacja drużynowa
  • I m Działkowska Natalia 1d – 50 m styl grzbietowy
  • I m Działkowska Natalia 1d – 50 styl klasyczny
  • I m Jąkalski Wojciech  1b   -  50 m styl grzbietowy
  • I m Cempla Jakub 1e  - 50 m styl dowolny
  • I m Studencki Filip 3b - 50 styl klasyczny
  • II m Jąkalski Wojciech 1b   -  50 m styl motylkowy
  • III m Cempla Jakub 1e  - 100 m styl zmienny
  • III m sztafeta 4x50m chłopców

 

 

  1. Drużynowe zawody lekkoatletyczne – runda wiosenna
  • II m klasyfikacja drużynowa -dziewcząt
  • II m klasyfikacja drużynowa - chłopców                                                                                                                                                              
  • I m sztafeta 4x100m – dziewcząt 

                                                                 Reprezentacja sztafety:

                                                                   Kosińska Hanna 1a 

                                                                   Sierota Martyna 2e

                                                                   Szczepańczyk Małgorzata 1d

                                                                   Ptak Karolina 1a

  • II m sztafeta 4x100m – chłopców

                                                        Reprezentacja sztafety:

                                                       Sawkiewicz Wojciech 2c

                                                       Rieck Krzysztof 2c

                                                       Seweryn Krzysztof 2c

                                                       Kanik Patryk 2c

 

 

  • I m Kuboszek Marta 1e – bieg na 400m   
  • I m Hazuka Bartłomiej 2f – bieg na 1500m 
  • III m Pala Jakub 1f – bieg na 400 m 

                                                                                                                          

  1. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
  • I m drużyna dziewcząt