2016-2017

  1. Mistrzostwa Miasta w drużynowych zawodach lekkoatletycznych
    • III m klasyfikacja drużynowa dziewcząt
  2. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w lekkoatletyce
    • II m Kocurek Weronika 2c - bieg na 800m
    • III m Juraszek Dominika 3c –pchnięcie kulą
  3. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych
    • III m dziewcząt
    • Reprezentacja:
      • Kocurek Weronika 2c
      • Radoń Kamila 2f
      • Pilch Julia 1a
      • Adamczyk Kamila 2c
      • Książek Justyna 1a
      • Kieczka Klaudia 1c
  4. Tenis stołowy
    • I m Mistrzostwa Miasta - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • I m Furtak Kinga 1f – klasyfikacja indywidualna Mistrzostw Miasta
    • II m Krypczyk Zuza 2b - klasyfikacja indywidualna Mistrzostw Miasta
    • I m Mistrzostwa Rejonu - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • III m Mistrzostwa Województwa - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
      • Reprezentacja:
      • Mola Patrycja 3d
      • Furtak Kinga 1f
      • Krypczyk Zuza 2b
  5. Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej
    • II m dziewcząt
      • Reprezentacja:
      • Inerowicz Marta 3a
      • Suchy Anna 2b
      • Olearczyk Monika 2b
      • Radoń Kamila 2f
      • Strojny Magdalena 2f
      • Słowiak Madalena 2f
      • Pawlik Justyna 1d
      • Górowska Patrycja 1f
      • Wydra Dagmara 2d
  6. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej
    • II m dziewcząt
      • Reprezentacja:
      • Mikler Joanna 3a
      • Cholewik Martyna 2a - kapitan drużyny
      • Pilch Julia 1a
      • Sobaś Justyna 1a
      • Kanik Anita 1f
      • Dominiak Anna 2f
      • Krukowska Nadia 2a
      • Modzelewska Olga 2a
      • Wawrzeczko Anna 3e
      • Pajdowska Alicja 1b
      • Ryszka Dominika 3a
  7. Piłka koszykowachłopców
    • I m Mistrzostwa Miasta
    • I m Mistrzostwa Rejonu
    • III m Półfinały Mistrzostw Województwa
      • Reprezentacja:
      • Wojas Krystian 2d
      • Smolana Michał 2d
      • Marcol Piotr 1d
      • Andrzejewski Marek 2d
      • Greń Józef 2d
      • Kurowski Marek 3e
      • Łuczyński Stanisław 3b
      • Kołek Damian 3b
      • Cader Dawid 2e
      • Śpiewak Mateusz 2e
      • Waniołka Maciej 3b
  8. Mistrzostwa Miasta w pływaniu
    • IV m klasyfikacja drużynowa
    • I m Otrząsek Damian3b – 50 m styl motylkowy
    • I m Wąsowicz Hubert3a – 50m styl grzbietowy
    • I m Otrząsek Damian3b – 50 m styl klasyczny
    • I m sztafeta 4x50m – styl dowolny mężczyzn
      • Reprezentacja:
      • Wąsowicz Hubert 3
      • Otrząsek Damian 3
      • Jurzak Jakub 3
      • Studencki Filip 2b
  9. Drużynowe zawody lekkoatletyczne – runda wiosenna
    • III m klasyfikacja drużynowa -dziewcząt
    • III m klasyfikacja drużynowa - chłopców
    • IV m sztafeta 4x100m – dziewcząt
    • IV m sztafeta 4x100m – chłopców
    • II m Siedlaczek Marta 1a – bieg na 400m
    • II m Hazuka Bartłomiej1f – bieg na 1500m
  10. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
    • I m dziewczęta
    • V m chłopcy
  11. Korespondencyjna Liga LA szkół ponadgimnazjalnych
    • 23 m na 148 szkół startujących
Aktualności według kategorii