2015-2016

  1. Drużynowe zawody lekkoatletyczne – runda jesienna
    • III m Mistrzostwa Miasta – klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • IV m Mistrzostwa Rejonu - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • III m Mistrzostwa Miasta i Rejonu w biegu sztafetowym 4x100 m dziewcząt
      • skład sztafety:
        • Homa Natalia;
        • Habowska Klara;
        • Popek Zuzanna;
        • Radoń Kamila
  2. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w lekkoatletyce
    • IVm Biesok Joanna 3d – bieg na 800m
    • IV m Tański Remigiusz 2a – bieg na 1500m
  3. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych
    • IVm dziewczęta
  4. Tenis stołowy
    • II m Mistrzostwa Miasta - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • III m Mistrzostwa Rejonu - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • I m Krypczyk Zuza 1b - klasyfikacja indywidualna Mistrzostw Miasta
      • Reprezentacja:
        • Mola Patrycja 2d;
        • Krypczyk Zuza 1b;
        • Dominiak Anna 1f
  5. Piłka ręczna dziewcząt
    • I m Mistrzostwa Miasta
    • II m Mistrzostwa Rejonu
      • Reprezentacja:
        • Barcik Sara 3b
        • Talik Aneta 1e
        • Jakubiec Patrycja 1a
        • Cholewik Martyna 1a
        • Habowska Klara 2d
        • Krupa Katarzyna 3d- kapitan drużyny
        • Knapik Agnieszka 2b
        • Wołoszczak Julia 2e
        • Juraszek Dominika 2c
        • Chrzanowska Ola 2e
        • Hajduga Sylwia 2e
        • Targosz Joanna 2d
  6. Piłka koszykowa dziewcząt
    • III m Mistrzostwa Miasta
      • Reprezentacja:
      • Martyna Cholewik1a – kapitan drużyny
      • Nadia Krukowska 1a
      • Olga Modzelewska 1a
      • Małysiak Weronika 3a
      • Kabocik Benita 3c
      • Mikler Joanna 2a
      • Wawrzeczko Anna 2e
      • Wojtaszewska Angelika 2a
      • Ryszka Dominika 2a
      • Dominiak Anna 1f
  7. Piłka koszykowa chłopców
    • I m Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej
    • I m Mistrzostwa Rejonu w piłce koszykowej
    • II m Okręgowy Finał Wojewódzki w piłce koszykowej
      • Reprezentacja:
      • Świerczek Sergiusz 3b
      • Obracaj Filip 3b
      • Bernacki Michał 3d
      • Greń Karol 3d
      • Jurzak Nikodem 3d
      • Bogusz Maciej 3d
      • Wojas Krystian 1d
      • Smolana Michał 1d
      • Copija Michał 1d
      • Andrzejewski Marek 1d
      • Greń Józef 1d
      • Kurowski Marek 2e
      • Łuczyński Stanisław 2b
      • Kołek Damian 2b
  8. Mistrzostwa Miasta w pływaniu
    • I m klasyfikacja drużynowa
    • I m Olszowska Aleksandra3a – 50 m styl motylkowy
    • I m Klimczak Mateusz3d- 50m styl dowolny
    • I m Otrząsek Damian2b – 50 m styl grzbietowy
    • I m Studencki Filip 1b – 50m styl klasyczny
    • II m Bożek Wiktor2b – 50 m styl klasyczny
    • III m Lorens Szymon3b – 50m styl motylkowy
    • I m Jurzak Jakub2e – 100 m styl zmienny
    • I m sztafeta 4x50m – styl dowolny mężczyzn
      • Reprezentacja :
        • Klimczak Mateusz 3d
        • Otrząsek Damian 2b
        • Jurzak Jakub 2e
        • Lorens Szymon 3b
  9. Drużynowe zawody lekkoatletyczne –runda wiosenna
    • III mklasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m klasyfikacja drużynowa chłopców
    • II m sztafeta 4x100m – chłopcy skład sztafety:
      • Ryszka Szymon 3b
      • Sekta Mateusz 2d
      • Kępka Paweł 3b
      • Łuczkiewicz Kamil 2b
    • II m sztafeta 4x100m – dziewczęta sklad sztafety:
      • Popek Zuza 2e
      • Radoń Kamila 1f
      • Homa Natalia 3d
      • Habowska Klara 2d
    • II m Radoń Kamila 1f – skok w dal
    • III m Juraszek Dominika 1c – pchnięcie kulą
    • II m Tański Remigiusz 1a – bieg na 1500m
    • II m Kocurek Weronika 1c – bieg na 800 m
  10. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
    • II m dziewczęta
    • V m chłopcy
Aktualności według kategorii