2014-2015

  

  1. Mistrzostwa Miasta w Lekkoatletyce
    • III m - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m - klasyfikacja drużynowa chłopców
    • III m - bieg sztafetowy 4x100 m dziewcząt
    • III m - bieg sztafetowy 4x100 m chłopców

 

  1. Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce
    • III m - klasyfikacja drużynowa chłopców
    • III m bieg sztafetowy 4x100 m dziewcząt
    • III m bieg sztafetowy 4x100 m chłopców

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w Lekkoatletyce
    • I m Zofia Dłutek - skok w dal
    • I m Grzegorz Moczydłowski - bieg na 100m
    • III m Juraszek Dominika - pchnięcie kulą
    • III m Tański Remigiusz - bieg na 1500m
    • III m Ryszka Szymon - skok w dal
    • III m Temel Wojciech - pchnięcie kulą

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce
    • I m Zofia Dłutek - skok w dal
    • I m Moczydłowski Grzegorz - bieg na 100m

 

  1. Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym
    • III m klasyfikacja drużynowa dziewcząt

 

  1. Piłka ręczna dziewczą
    • I m Mistrzostwa Miasta
    • I m Mistrzostwa Rejonu
    • III m Półfinały Mistrzostw Województwa

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej
    • II m drużyna dziewcząt

 

  1. Mistrzostwa Miasta w pływaniu
    • I m klasyfikacja drużynowa
    • I m Olszowska Aleksandra - 50 m styl motylkowy
    • I m Klimczak Mateusz - 50m styl dowolny
    • I m Otrząsek Damian - 100 m styl zmienny
    • I m Wąsowicz Hubert - 50m styl grzbietowy
    • II m Konior Radosław - 50 m styl grzbietowy
    • III m Badura Piotr - 50 m styl grzbietowy
    • III m Lorens Szymon - 50m styl motylkowy
    • I m sztafeta 4x50m - styl dowolny mężczyzn

 

 

  1. Drużynowe zawody lekkoatletyczne
    • II m - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m - klasyfikacja drużynowa chłopców
    • II m - biegu sztafetowy 4x100 m chłopców
    • III m Habowska Klara - bieg na 100m
    • III m Biesok Joanna - bieg na 400m
    • II m Dłutek Zofia - skok w dal
    • I m Juraszek Dominika - pchnięcie kulą
    • III m Tański Remigiusz - bieg na 1500m
    • I m Temel Wojciech - pchnięcie kulą

 

  1. Mistrzostwa Miasta w biegach rozstawnych

       III m dziewczęta - sztafeta 4x100m  

       III m chłopcy - sztafeta 4x100m

 

  1. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
    • II m dziewczęta

 

Aktualności według kategorii