2013-2014

 

 

  1. Mistrzostwa Miasta w Lekkoatletyce
    • II m - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m - bieg sztafetowy 4x100 m dziewcząt
    • II m - bieg sztafetowy 4x100 m chłopców

 

  1. Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce
    • II m klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m biegu sztafetowy 4x100 m dziewcząt
    • III m biegu sztafetowy 4x100 m chłopców

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w Lekkoatletyce
    • I m Zofia Dłutek - skok w dal
    • II m Klimczak Martyna - bieg na 100m
    • I m Rosa Anita - bieg na 800m
    • II m Pietrzyk Magda – skok w dal

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce
    • II m Zofia Dłutek – skok w dal
    • III m Klimczak Martyna - bieg na 100m
    • I m Rosa Anita – bieg na 800m
    • III m Pietrzyk Magdalena – skok w dal

 

  1. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych
    • III m drużyna dziewcząt

 

  1. Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym
    • III m Panek Paweł
    • III m klasyfikacja drużynowa chłopców

 

  1. Piłka ręczna
    • I m Mistrzostwa Miasta dziewcząt
    • II m Mistrzostwa Rejonu dziewcząt
    • III m Mistrzostwa Miasta chłopców

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej
    • III m dziewcząt

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej
    • III m chłopców

 

  1. Mistrzostwa Miasta w pływaniu
    • I m klasyfikacja drużynowa
    • I m Olszowska Aleksandra - 50 m styl motylkowy
    • I m Stach Weronika - 50 m styl grzbietowy
    • I m Borowiecka Monika - 100m styl zmienny
    • II m Bzibziak Aleksandra -50m styl motylkowy
    • III m Bujas Magdalena - 100m styl zmienny
    • III m Żylińska Klaudia - 50m styl dowolny
    • I m Klimczak Mateusz - 50m styl dowolny
    • II m Piotr Badura - 50 m styl grzbietowy
    • II m Lorens Szymon - 50m styl motylkowy
    • I m sztafeta 4x50m – styl dowolny mężczyzn
    • I m sztafeta 4x50m - styl dowolny kobiet

 

  1. Drużynowe zawody lekkoatletyczne
    • II m Mistrzostwa Miasta - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m Rosa Anita - bieg na 800m
    • I m Dłutek Zofia - skok w dal
    • II m Pietrzyk Magdalena - skok w dal
    • III m Religa Aleksandra - bieg na 100m

 

  1. Mistrzostwa Miasta i Rejonu w biegach rozstawnych
    • I m dziewcząt – sztafeta 4x100m
    • I m chłopców - sztafeta 4x100m

 

  1. Mistrzostwa Miasta i Rejonu w sztafecie szwedzkiej
    • III m dziewcząt

 

  1. Mistrzostwa Województwa w biegach rozstawnych
    • III m dziewcząt – sztafeta 4x100m
    • IV m chłopców - sztafeta 4x100m

 

  1. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
    • III m dziewcząt

 

Aktualności według kategorii