2005-2006

    1. Mistrzostwa Miasta w drużynowych zawodach lekkoatletycznych

    III m klasyfikacja drużynowa dziewcząt

    III m sztafeta dziewcząt 4 x 100 m

    III m Sadłek Maciej - bieg na 400 m

    III m Kraus Maciej - bieg na 1500 m

    III m bieg sztafetowy  4 x 100 m  chłopców

 

  1. Mistrzostwa Rejonu w drużynowych zawodach lekkoatletycznych

    III m klasyfikacja drużynowa dziewcząt

    III m sztafeta  4 x 100 m  dziewcząt

 

  1. Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych

    II miejsce drużyna chłopców

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej

    II miejsce      drużyna dziewcząt

    III miejsce     drużyna chłopców

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej

    II miejsce     drużyna chłopców

 

  1. Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej

     II miejsce     drużyna dziewcząt

 

  1. Mistrzostwa Miasta w pływaniu

     I m ogólna klasyfikacja szkół

     I m sztafeta 4 x 50 m dziewcząt

     III m sztafeta 4 x 50 m chłopców

     II m Chowaniec Ada -50m styl motylkowy

     II m Fender Bartłomiej – 50m styl motylkowy

    III m Góra Natalia – 50m styl dowolny

    II m Głowacka Ewa – 50m styl dowolny

    I m Jordanek Wiktoria – 50m styl dowolny

    II m Balon Ewa – 50m styl grzbietowy

    I m Kudras Marek – 50m styl grzbietowy

    II m Lisiecki Witold – 100 m styl zmienny

 

  1. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w lekkoatletyce

    II m Sznyr Agata - skok w dal

    II m Molski Tadeusz - skok wzwyż

    III m sztafeta 4 x100 m dziewcząt

    II m sztafeta 4 x100 m chłopców

 

  1. VII Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar H.T.P Delfin – Cieszyn

 

                I m Jordanek Wiktoria - 100 m stylem dowolnym

                I m Omyłka Kornelia - 100 m stylem klasycznym

                 II m Balon Ewa - 100 m stylem grzbietowym

                III m Chowaniec Ada - 100 m stylem zmiennym

                III m Bartoszewska Monika - 100 m stylem grzbietowym

                III m Nowok Mateusz -100 m stylem klasycznym

 

 

  1. III Międzynarodowy Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Kęty

 

                     III miejsce Marta Zbylut

 

 

 

Aktualności według kategorii