Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
matematyka
4 F - Wróblewska M. (63)
j. łac. w biol. i med.
4 F grupa 1 - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
język angielski
4 F grupa 2 - Legierska E. (21)
chemia
4 F - Stefaniak J. (33)
matematyka
4 F - Wróblewska M. (63)
język angielski
4 F grupa 1 - Legierska E. (21)
j. łac. w biol. i med.
4 F grupa 2 - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
chemia
4 F grupa 1 - Stefaniak J. (33)
biologia
4 F grupa 2 - Borowska T. (56)
matematyka
4 F - Wróblewska M. (63)
nauka o czł.
4 F - Borowska T. (56)
język polski
4 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
godzina wychowawcza
4 F - Legierska E. (21)
biologia
4 F grupa 1 - Borowska T. (56)
chemia
4 F grupa 2 - Stefaniak J. (33)
język angielski
4 F grupa 2 - Legierska E. (21)
j. niemiecki
4 F j. niemiecki - Kuś B. (50)
matematyka
4 F - Wróblewska M. (63)
język polski
4 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
praca własna w bibliotece
4 F biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
4 F religa - Nowak P. (72)
matematyka
4 F - Wróblewska M. (63)
język angielski
4 F grupa 2 - Legierska E. (21)
j. niemiecki
4 F j. niemiecki - Kuś B. (50)
język polski
4 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
w-f
4 AF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
4 F w-f dziewczyny 1/3 - Pietrzyk-Gąska M. (@)
Analiza i logika matematyczna
4 F - Wróblewska M. (63)
język polski
4 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
historia
4 F - Ostafin A. (28)
w-f
4 AF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
4 F w-f dziewczyny 1/3 - Pietrzyk-Gąska M. (@)
historia
4 F - Ostafin A. (28)
J. włoski
4 BF j. włoski - Ponikiewska E. (52)
język angielski
4 F grupa 1 - Legierska E. (21)
biologia
4 F - Borowska T. (56)
chem. analit
4 F - Stefaniak J. (33)
j. francuski
4 DEF j. francuski - Ruszkiewicz E. (35)
J. włoski
4 BF j. włoski - Ponikiewska E. (52)
język angielski
4 F grupa 1 - Legierska E. (21)
praca własna w bibliotece
4 F biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
4 F religa - Nowak P. (71)
j. francuski
4 DEF j. francuski - Ruszkiewicz E. (35)
w-f
4 AF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
4 F w-f dziewczyny 1/3 - Pietrzyk-Gąska M. (@)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05