Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
język polski
3 D - Leś B. (58)
w-f
3 ADF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
3 D w-f dziewczyny 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 D w-f dziewczyny 2/3 - Piętka M. (wf3)
język angielski
3 D grupa 2 - Legierska E. (21)
język angielski
3 D grupa 2 - Legierska E. (21)
j. niemiecki
3 D j.niemiecki - Grela M. (71)
historia
3 D - Rączka K. (70)
Analiza i logika matematyczna
3 D - Wirkijowska K. (62)
w-f
3 ADF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
3 D w-f dziewczyny 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 D w-f dziewczyny 2/3 - Piętka M. (wf3)
matematyka
3 D - Wirkijowska K. (62)
język angielski
3 D grupa 2 - Legierska E. (21)
j. niemiecki
3 D j.niemiecki - Grela M. (71)
historia
3 D - Rączka K. (70)
język angielski
3 D grupa 1 - Koral M. (20)
język angielski
3 D grupa 2 - Legierska E. (21)
geografia
3 D - Kuśmierski E. (19 EK)
język angielski
3 D grupa 1 - Koral M. (20)
J. włoski
3 D j.włoski - Ponikiewska E. (52)
język angielski
3 D grupa 1 - Koral M. (20)
informatyka
3 D grupa 2 - Hałka W. (42)
geografia
3 D - Kuśmierski E. (19 EK)
język angielski
3 D grupa 1 - Koral M. (20)
język angielski
3 D grupa 2 - Legierska E. (21)
matematyka
3 D - Wirkijowska K. (62)
język angielski
3 D grupa 1 - Koral M. (20)
J. włoski
3 D j.włoski - Ponikiewska E. (52)
informatyka
3 D grupa 1 - Hałka W. (42)
fizyka
3 D grupa 2 - Sztuka-Janik J. (23)
matematyka
3 D - Wirkijowska K. (62)
praca własna w bibliotece
3 D biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
3 D religia - Nowak P. (67)
matematyka
3 D - Wirkijowska K. (62)
chemia
3 D - Stefaniak J. (33)
geografia
3 D - Kuśmierski E. (19 EK)
język polski
3 D - Leś B. (58)
matematyka
3 D - Wirkijowska K. (62)
język polski
3 D - Leś B. (58)
podst.przeds.
3 D - Kołodziejczyk A. (34)
matematyka
3 D - Wirkijowska K. (62)
godzina wychowawcza
3 D - Wirkijowska K. (62)
j. niemiecki
3 A j. niem. - Kuś B. (50)
j. francuski
3 ACDEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
język polski
3 D - Leś B. (58)
biologia
3 D - Wróbel B. (56)
w-f
3 ADF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
3 D w-f dziewczyny 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 D w-f dziewczyny 2/3 - Piętka M. (wf4)
j. niemiecki
3 A j. niem. - Kuś B. (50)
j. francuski
3 ACDEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
fizyka
3 D - Sztuka-Janik J. (23)
fizyka
3 D grupa 1 - Sztuka-Janik J. (23)
religia
3 D religia - Nowak P. (71)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05