Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
język polski
3 C - Seweryn P. (44)
matematyka
3 C - Twardawa A. (44)
podst.przeds.
3 C - Kołodziejczyk A. (34)
J. włoski
3 C j.włoski - Stejskal S. (58)
j. niemiecki
3 CE j. niemiecki - Kuś B. (50)
praca własna w bibliotece
3 C bliblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
3 C religia - Gawlas P. (72)
język polski
3 C - Seweryn P. (44)
matematyka
3 C - Twardawa A. (44)
język polski
3 C - Seweryn P. (44)
J. włoski
3 C j.włoski - Stejskal S. (58)
j. niemiecki
3 CE j. niemiecki - Kuś B. (50)
historia
3 C - Bączek A. (27)
ślad. antyku
3 C - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
WOS
3 C - Bączek A. (27)
język angielski
3 C grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
język angielski
3 C grupa 2 - Lewandowska-Pach M. (37)
matematyka
3 C - Twardawa A. (63)
historia
3 C - Bączek A. (27)
historia
3 C - Bączek A. (27)
geografia
3 C - Kuśmierski E. (19 EK)
fizyka
3 C - Głąbek B. (49)
WOS
3 C - Bączek A. (27)
godzina wychowawcza
3 C - Bączek A. (27)
historia
3 C - Bączek A. (27)
informatyka
3 C grupa 1 - Hałka W. (42)
język angielski
3 C grupa 2 - Lewandowska-Pach M. (37)
fizyka
3 C - Głąbek B. (49)
WOS
3 C - Bączek A. (27)
język angielski
3 C grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
język angielski
3 C grupa 2 - Lewandowska-Pach M. (37)
praca własna w bibliotece
3 C bliblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
3 C religia - Gawlas P. (72)
język angielski
3 C grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
informatyka
3 C grupa 2 - Hałka W. (42)
biologia
3 C - Wróbel B. (56)
język polski
3 C - Seweryn P. (44)
język polski
3 C - Seweryn P. (44)
j. francuski
3 ACDEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
chemia
3 C - Bartoszek D. (62)
w-f
3 BCE w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
w-f
3 C w-f dziewczyny 1/3 - Śleziński R. (wf1)
język polski
3 C - Seweryn P. (44)
j. francuski
3 ACDEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
w-f
3 BCE w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
w-f
3 C w-f dziewczyny 1/3 - Śleziński R. (wf1)
w-f
3 BCE w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
w-f
3 C w-f dziewczyny 1/3 - Śleziński R. (wf1)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05