Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
w-f
3 A w-f dziewczyny 1/3 - Piętka M. (wf2)
w-f
3 A w-f dziewczyny 2/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 ADF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
język angielski
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
fizyka
3 A grupa 2 - Głąbek B. (23)
informatyka
3 A grupa 1 - Hałka W. (42)
j. łac. w biol. i med.
3 A grupa 2 - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
w-f
3 A w-f dziewczyny 1/3 - Piętka M. (wf1)
w-f
3 A w-f dziewczyny 2/3 - Jęczalik-Pona M. (wf2)
język angielski
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
3 A grupa 2 - Skutil M. (51)
w-f
3 ADF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf2)
fizyka
3 A grupa 1 - Głąbek B. (21)
język angielski
3 A grupa 2 - Skutil M. (51)
historia
3 A - Rączka K. (2)
w-f
3 A w-f dziewczyny 1/3 - Piętka M. (wf2)
w-f
3 A w-f dziewczyny 2/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
język angielski
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
3 A grupa 2 - Skutil M. (51)
biologia
3 A grupa 1 - Borowska T. (56)
chemia
3 A grupa 2 - Stefaniak J. (33)
fizyka
3 A - Głąbek B. (49)
język angielski
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
3 A grupa 2 - Skutil M. (51)
biologia
3 A - Borowska T. (56)
matematyka
3 A - Szydełko A. (64)
matematyka
3 A - Szydełko A. (64)
język polski
3 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
język angielski
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
3 A grupa 2 - Skutil M. (51)
język polski
3 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
matematyka
3 A - Szydełko A. (64)
język angielski
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
3 A grupa 2 - Skutil M. (51)
historia
3 A - Rączka K. (19 EK)
biologia
3 A - Borowska T. (56)
język polski
3 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
język polski
3 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
chemia
3 A grupa 1 - Stefaniak J. (33)
biologia
3 A grupa 2 - Borowska T. (56)
chem. analit
3 A - Stefaniak J. (33)
j. łac. w biol. i med.
3 A grupa 1 - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
informatyka
3 A grupa 2 - Hałka W. (42)
podst.przeds.
3 A - Kołodziejczyk A. (34)
j. niemiecki
3 A j. niem. - Kuś B. (50)
J. włoski
3 A j.włoski - Ponikiewska E. (52)
j. francuski
3 ACDEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
nauka o czł.
3 A - Borowska T. (56)
praca własna w bibliotece
3 A biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
3 A religia - Gawlas P. (72)
w-f
3 ADF w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf3)
chemia
3 A - Stefaniak J. (33)
j. niemiecki
3 A j. niem. - Kuś B. (50)
J. włoski
3 A j.włoski - Ponikiewska E. (52)
j. francuski
3 ACDEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
geografia
3 A - Kuśmierski E. (19 EK)
godzina wychowawcza
3 A - Hałka W. (44)
praca własna w bibliotece
3 A biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
3 A religia - Gawlas P. (72)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05