Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
informatyka
2 E grupa 1 - Manowska-Laszczak M. (42)
p.j. łacińskiego
2 E grupa 2 - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
język polski
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
historia
2 E - Ostafin A. (28)
chemia
2 E grupa 1 - Bartoszek D. (32)
filoz. kult.
2 E - Śleziński K. (19 EK)
p.j. łacińskiego
2 E grupa 1 - Michalkiewicz-Gorol A. (67)
informatyka
2 E grupa 2 - Manowska-Laszczak M. (42)
język polski
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
WOS
2 E - Ostafin A. (28)
język polski
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
język polski
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
biologia
2 E grupa 1 - Frączek A. (57)
język angielski
2 E grupa 2 - Sosnowska-Mulka R. (26)
język angielski
2 E grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
J. włoski
2 E j.włoski - Ponikiewska E. (52)
praca własna w bibliotece
2 E biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
2 E religia - Gawlas P. (72)
w-f
2 E w-f dz. 1/3 - Ślezińska J. (@)
w-f
2 E w-f dz. 2/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 EF w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf3)
język polski
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
język angielski
2 E grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
język angielski
2 E grupa 2 - Sosnowska-Mulka R. (26)
język angielski
2 E grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
J. włoski
2 E j.włoski - Ponikiewska E. (52)
podst.przeds.
2 E - Kołodziejczyk A. (34)
w-f
2 E w-f dz. 1/3 - Ślezińska J. (@)
w-f
2 E w-f dz. 2/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 EF w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf3)
matematyka
2 E - Wróblewska M. (63)
język angielski
2 E grupa 1 - Bartoszewska M. (39)
biologia
2 E grupa 2 - Frączek A. (57)
j. francuski
2 CDE j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
j. niemiecki
2 CE j.niem. - Kuś B. (50)
język angielski
2 E grupa 2 - Sosnowska-Mulka R. (26)
matematyka
2 E - Wróblewska M. (63)
matematyka
2 E - Wróblewska M. (63)
praca własna w bibliotece
2 E biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
2 E religia - Gawlas P. (72)
historia
2 E - Ostafin A. (28)
j. francuski
2 CDE j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
j. niemiecki
2 CE j.niem. - Kuś B. (50)
język angielski
2 E grupa 2 - Sosnowska-Mulka R. (26)
w-f
2 E w-f dz. 1/3 - Ślezińska J. (@)
w-f
2 E w-f dz. 2/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 EF w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf3)
matematyka
2 E - Wróblewska M. (63)
geografia
2 E - Kuśmierski E. (19 EK)
język polski
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
historia
2 E - Ostafin A. (28)
godzina wychowawcza
2 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68)
fizyka
2 E - Czachor M. (49)
biologia
2 E - Frączek A. (57)
chemia
2 E - Bartoszek D. (62)
geografia
2 E - Kuśmierski E. (19 EK)
chemia
2 E grupa 2 - Bartoszek D. (32)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05