Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
język angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
2 A grupa 2 - Koral M. (20)
chemia
2 A grupa 1 - Prus W. (32)
biologia
2 A grupa 2 - Frączek A. (57)
matematyka
2 A - Szydełko A. (64)
język angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
2 A grupa 2 - Koral M. (20)
matematyka
2 A - Szydełko A. (64)
język angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
2 A grupa 2 - Koral M. (20)
geografia
2 A - Kwaśna R. (57)
język angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38)
język angielski
2 A grupa 2 - Koral M. (20)
język polski
2 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
podst.przeds.
2 A - Kołodziejczyk A. (34)
biologia
2 A grupa 1 - Frączek A. (57)
chemia
2 A grupa 2 - Prus W. (32)
chemia
2 A - Prus W. (32)
język polski
2 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
język polski
2 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
biologia
2 A - Frączek A. (57)
praca własna w bibliotece
2 A biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
2 A religia - Stwora R. (56)
praca własna w bibliotece
2 A biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
2 A religia - Stwora R. (27)
geografia
2 A - Kwaśna R. (49)
informatyka
2 A grupa 1 - Hałka W. (42)
biologia
2 A grupa 2 - Frączek A. (57)
J. włoski
2 A j.włoski - Stejskal S. (2)
j. niemiecki
2 AB j.niem. - Kuś B. (50)
j. francuski
2 ABF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
chemia
2 A - Prus W. (32)
w-f
2 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
2 A w-f dz. 2/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
2 AB w-f chł 3/3 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
2 A w-f dz. 2/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
2 AB w-f chł 3/3 - Śleziński R. (wf2)
historia
2 A - Ostafin A. (28)
J. włoski
2 A j.włoski - Stejskal S. (2)
j. niemiecki
2 AB j.niem. - Kuś B. (50)
j. francuski
2 ABF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35)
matematyka
2 A - Szydełko A. (64)
chemia
2 A grupa 1 - Prus W. (32)
informatyka
2 A grupa 2 - Hałka W. (42)
w-f
2 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
2 A w-f dz. 2/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
2 AB w-f chł 3/3 - Śleziński R. (wf2)
biologia
2 A - Frączek A. (57)
język polski
2 A - Niewdana-Głąbek J. (69)
matematyka
2 A - Szydełko A. (64)
godzina wychowawcza
2 A - Frączek A. (57)
historia
2 A - Ostafin A. (28)
WOS
2 A - Ostafin A. (28)
fizyka
2 A - Czachor M. (49)
biologia
2 A grupa 1 - Frączek A. (57)
chemia
2 A grupa 2 - Prus W. (32)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05