Przejdź do treści Przejdź do menu
Bieżący tydzień: 26 września - 2 października
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
język polski
1 I - Rogolińska B. (70)
język angielski
1 I grupa 2 - Ewak A. (35)
J. włoski
1 I j. włoski - Stejskal S. (2)
historia i teraźniejszość
1 I - Rączka K. (2)
j. niemiecki
1 AI j. niemiecki - Grela M. (71)
j. francuski
1 BDFI j. francuski - Ruszkiewicz E. (35)
język angielski
1 I grupa 1 - Gaik-Sosin K. (20)
praca własna w bibliotece
1 I biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
religia
1 I religia - Stwora R. (72)
praca własna w bibliotece
1 I biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
1 I religia - Stwora R. (72)
język angielski
1 I grupa 2 - Ewak A. (35)
J. włoski
1 I j. włoski - Stejskal S. (2)
chemia
1 I grupa 1 - Bartoszek D. (32)
biologia
1 I grupa 2 - Wróbel B. (35)
j. niemiecki
1 AI j. niemiecki - Grela M. (71)
j. francuski
1 BDFI j. francuski - Ruszkiewicz E. (35)
informatyka
1 I grupa 1 - Hałka W. (42)
fizyka
1 I - Czachor M. (49)
chemia
1 I - Bartoszek D. (49)
geografia
1 I - Kuśmierski E. (19 EK)
biologia
1 I grupa 1 - Wróbel B. (35)
chemia
1 I grupa 2 - Bartoszek D. (32)
historia
1 I - Rączka K. (28)
język polski
1 I - Rogolińska B. (32)
matematyka
1 I - Twardawa A. (67)
w-f
1 EI w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf1)
w-f
1 I w-f dz. 1/3 - Pietrzyk-Gąska M. (@)
w-f
1 I w-f dz. 3/3 - Widuch R. (@)
matematyka
1 I - Twardawa A. (2)
historia i teraźniejszość
1 I - Rączka K. (19 EK)
język polski
1 I - Rogolińska B. (32)
język angielski
1 I grupa 1 - Gaik-Sosin K. (69)
EDB
1 I grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34)
biologia
1 I - Wróbel B. (51)
matematyka
1 I - Twardawa A. (2)
filozofia
1 I - Śleziński K. (67)
język angielski
1 I grupa 1 - Gaik-Sosin K. (69)
język angielski
1 I grupa 2 - Ewak A. (21)
język polski
1 I - Rogolińska B. (70)
godzina wychowawcza
1 I - Stejskal S. (2)
w-f
1 EI w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf1)
w-f
1 I w-f dz. 1/3 - Pietrzyk-Gąska M. (@)
w-f
1 I w-f dz. 3/3 - Widuch R. (@)
EDB
1 I grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34)
informatyka
1 I grupa 2 - Hałka W. (42)
język angielski
1 I grupa 1 - Gaik-Sosin K. (50)
język angielski
1 I grupa 2 - Ewak A. (68)
w-f
1 EI w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf1)
w-f
1 I w-f dz. 1/3 - Pietrzyk-Gąska M. (@)
w-f
1 I w-f dz. 3/3 - Widuch R. (@)
historia
1 I - Rączka K. (49)
język angielski
1 I grupa 1 - Gaik-Sosin K. (50)
język angielski
1 I grupa 2 - Ewak A. (68)
08:00
1
08:45
08:50
2
09:35
09:45
3
10:30
10:40
4
11:25
11:45
5
12:30
12:40
6
13:25
13:30
7
14:15
14:20
8
15:05