Klasa 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 W-f
2 AC w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
W-f
2 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
W-f
2 A w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf2)
Chemia
2 A - Stefaniak J. (33 JS)
Matematyka
2 A - Legierski J. (23 ogólna)
J. angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
J. angielski
2 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
Historia i społeczeństwo
2 A - Bączek A. (27 AB)
2 08:50-09:35 J. niemiecki
2 A j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
J. włoski
2 A j.włoski - Niemirowska D. (29 LG)
J. francuski
2 ABE j.franc - Ruszkiewicz E. (35 ER)
Chemia
2 A - Stefaniak J. (33 JS)
J. angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
J. łaciński w biologii i medycynie
2 A grupa 2 - Michalkiewicz-Gorol A. (67 MA)
J. angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
J. angielski
2 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
Godzina wychowawcza
2 A - Stefaniak J. (33 JS)
3 09:45-10:30 J. niemiecki
2 A j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
J. włoski
2 A j.włoski - Niemirowska D. (39 MB)
J. francuski
2 ABE j.franc - Ruszkiewicz E. (35 ER)
Matematyka
2 A - Legierski J. (62 EB)
J. polski
2 A - Tyniów M. (44 MT)
Biologia
2 A - Frączek A. (57 AF)
J. łaciński w biologii i medycynie
2 A grupa 1 - Michalkiewicz-Gorol A. (67 MA)
J. angielski
2 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
4 10:40-11:25 J. angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
J. angielski
2 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
J. polski
2 A - Tyniów M. (44 MT)
Chemia
2 A grupa 1 - Stefaniak J. (33 JS)
Biologia
2 A grupa 2 - Frączek A. (57 AF)
Biologia
2 A - Frączek A. (57 AF)
Chemia
2 A grupa 1 - Stefaniak J. (33 JS)
J. angielski
2 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
5 11:45-12:30 Religia
2 A religia - Gawlas P. (72 PG)
Zajęcia biblioteczne
2 A zaj. bibl. - Urbaniec K. (45 biblioteka)
J. polski
2 A - Tyniów M. (44 MT)
Chemia
2 A grupa 1 - Stefaniak J. (33 JS)
Biologia
2 A grupa 2 - Frączek A. (57 AF)
Historia i społeczeństwo
2 A - Bączek A. (27 AB)
J. angielski
2 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
Biologia
2 A grupa 2 - Frączek A. (57 AF)
6 12:40-13:25 Historia i społeczeństwo
2 A - Bączek A. (27 AB)
Biologia
2 A grupa 1 - Frączek A. (57 AF)
Chemia
2 A grupa 2 - Stefaniak J. (33 JS)
Matematyka
2 A - Legierski J. (23 ogólna)
Biologia
2 A grupa 1 - Frączek A. (57 AF)
Chemia
2 A grupa 2 - Stefaniak J. (33 JS)
7 13:30-14:15 J. polski
2 A - Tyniów M. (44 MT)
Biologia
2 A grupa 1 - Frączek A. (57 AF)
Chemia
2 A grupa 2 - Stefaniak J. (33 JS)
W-f
2 AC w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
W-f
2 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
W-f
2 A w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf2)
Religia
2 A religia - Gawlas P. (72 PG)
8 14:20-15:05 W-f
2 AC w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
W-f
2 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
W-f
2 A w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf2)