Klasa 1 F - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
1 F - Bulowska E. (62 EB)
język angielski PP
1 F grupa 1 - Skutil M. (51 MS)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 F grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
w-f
1 EF w-f chłopcy 3/3 - Piętka M. (wf3)
matematyka
1 F - Bulowska E. (62 EB)
2 08:50-09:35 matematyka
1 F - Bulowska E. (62 EB)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 F grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
język angielski PP
1 F grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
w-f
1 EF w-f chłopcy 3/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
1 EF w-f chłopcy 3/3 - Piętka M. (wf3)
historia
1 F - Ostafin A. (56 TB)
3 09:45-10:30 język francuski
1 EF j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język niemiecki pocz.
1 F j.niemiecki - Grela M. (28 MG)
język włoski
1 F j.włoski - Niemirowska D. (19 EK)
podstawy przedsiębiorczości
1 F - Kołodziejczyk A. (34 AK)
matematyka
1 F - Bulowska E. (62 EB)
chemia
1 F - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
WOS
1 F - Ostafin A. (56 TB)
4 10:40-11:25 język francuski
1 EF j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język niemiecki pocz.
1 F j.niemiecki - Grela M. (28 MG)
język włoski
1 F j.włoski - Niemirowska D. (19 EK)
historia
1 F - Ostafin A. (49 MC)
matematyka
1 F - Bulowska E. (62 EB)
język polski
1 F - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
wiedza o kulturze
1 F - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
5 11:45-12:30 język polski
1 F - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
religia
1 F religia - Fajfer S. (71 FS)
fizyka
1 F - Głąbek B. (23 ogólna)
religia
1 F religia - Fajfer S. (71 FS)
język polski
1 F - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
6 12:40-13:25 język polski
1 F - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
biologia
1 F - Borowska T. (56 TB)
informatyka
1 F grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
język angielski PP
1 F grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
godzina wychowawcza
1 F - Skutil M. (51 MS)
język angielski PP
1 F grupa 1 - Skutil M. (51 MS)
informatyka
1 F grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
7 13:30-14:15 w-f
1 F w-f dziewcz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf2)
w-f
1 F w-f dziewcz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf3)
geografia
1 F - Kuśmierski E. (19 EK)
język angielski PP
1 F grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
język angielski PP
1 F grupa 1 - Skutil M. (51 MS)
8 14:20-15:05 w-f
1 F w-f dziewcz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf2)
podstawy przedsiębiorczości
1 F - Kołodziejczyk A. (34 AK)