Klasa 1 F - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J. francuski
1 AEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. angielski
1 F grupa 2 j.niem. - Koral M. (20 MK)
J. włoski
1 F j.włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
J. włoski
1 F j.włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 F grupa 2 j.niem. - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. angielski
1 F grupa 1 - Koral M. (20 MK)
J. angielski
1 F grupa 1 - Koral M. (20 MK)
2 08:50-09:35 Religia
1 F religia - Gawlas P. (72 PG)
Zajęcia biblioteczne
1 F biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
J. polski
1 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
Historia
1 F - Bączek A. (27 AB)
Przedsiębiorczość
1 F - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. polski
1 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
3 09:45-10:30 Matematyka
1 F - Wirkijowska K. (63 KW)
J. polski
1 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
Chemia
1 F - Stefaniak J. (33 JS)
J. polski
1 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
W-f
1 EF w-f chłopcy 2/3 - Piętka M. (wf2)
W-f
1 F w-f dziew. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
4 10:40-11:25 Matematyka
1 F - Wirkijowska K. (63 KW)
Historia
1 F - Bączek A. (27 AB)
J. angielski
1 F grupa 2 j.niem. - Koral M. (20 MK)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 F grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
WOS
1 F - Bączek A. (27 AB)
W-f
1 EF w-f chłopcy 2/3 - Piętka M. (wf2)
W-f
1 F w-f dziew. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
5 11:45-12:30 Godzina wychowawcza
1 F - Koral M. (20 MK)
W-f
1 EF w-f chłopcy 2/3 - Piętka M. (wf2)
W-f
1 F w-f dziew. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
Religia
1 F religia - Gawlas P. (72 PG)
Zajęcia biblioteczne
1 F biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
Matematyka
1 F - Wirkijowska K. (63 KW)
J. angielski
1 F grupa 2 j.niem. - Koral M. (20 MK)
Informatyka
1 F grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
6 12:40-13:25 J. niemiecki
1 F grupa 2 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
J. angielski
1 F grupa 1 - Koral M. (20 MK)
Przedsiębiorczość
1 F - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Matematyka
1 F - Wirkijowska K. (63 KW)
Kultura
1 F - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
Informatyka
1 F grupa 2 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
7 13:30-14:15 Matematyka
1 F - Wirkijowska K. (63 KW)
Fizyka
1 F - Głąbek B. (23 ogólna)
J. francuski
1 AEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. niemiecki
1 F grupa 2 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
8 14:20-15:05 Geografia
1 F - Kuśmierski E. (19 EK)
Biologia
1 F - Frączek A. (57 AF)