Klasa 1 E - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
1 E - Kołodziejczyk A. (34 AK)
fizyka
1 E - Głąbek B. (26 dyr)
biologia
1 E - Borowska T. (56 TB)
w-f
1 EF w-f chłopcy 3/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
1 E w-f dziewcz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
1 E w-f dziewcz. 2/3 - Badura B. (wf2)
język polski
1 E - Leś B. (58 BL)
2 08:50-09:35 język angielski PR
1 E grupa 1 - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
język angielski PR
1 E grupa 2 - Koral M. (20 MK)
geografia
1 E - Kuśmierski E. (19 EK)
w-f
1 EF w-f chłopcy 3/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
1 E w-f dziewcz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
1 E w-f dziewcz. 2/3 - Badura B. (wf2)
w-f
1 EF w-f chłopcy 3/3 - Piętka M. (wf3)
w-f
1 E w-f dziewcz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
1 E w-f dziewcz. 2/3 - Badura B. (wf2)
język polski
1 E - Leś B. (58 BL)
3 09:45-10:30 język francuski
1 EF j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język niemiecki pocz.
1 E j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
język włoski
1 E j.włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
godzina wychowawcza
1 E - Leś B. (58 BL)
język angielski PR
1 E grupa 1 - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
język angielski PR
1 E grupa 2 - Koral M. (20 MK)
religia
1 E religia - Fajfer S. (71 FS)
informatyka
1 E grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 E grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
4 10:40-11:25 język francuski
1 EF j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język niemiecki pocz.
1 E j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
język włoski
1 E j.włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
język angielski PR
1 E grupa 1 - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
język angielski PR
1 E grupa 2 - Koral M. (20 MK)
język angielski PR
1 E grupa 1 - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
język angielski PR
1 E grupa 2 - Koral M. (20 MK)
historia
1 E - Bączek A. (27 AB)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 E grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
informatyka
1 E grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
5 11:45-12:30 WOS
1 E - Bączek A. (27 AB)
matematyka
1 E - Bulowska E. (62 EB)
podstawy przedsiębiorczości
1 E - Kołodziejczyk A. (34 AK)
język polski
1 E - Leś B. (58 BL)
wiedza o kulturze
1 E - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
6 12:40-13:25 historia
1 E - Bączek A. (27 AB)
matematyka
1 E - Bulowska E. (62 EB)
język polski
1 E - Leś B. (58 BL)
język polski
1 E - Leś B. (58 BL)
chemia
1 E - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
7 13:30-14:15 religia
1 E religia - Fajfer S. (71 FS)
matematyka
1 E - Bulowska E. (62 EB)
8 14:20-15:05