Klasa 1 D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Godzina wychowawcza
1 D - Wirkijowska K. (63 KW)
Matematyka
1 D - Wirkijowska K. (63 KW)
Przedsiębiorczość
1 D - Kołodziejczyk A. (34 AK)
W-f
1 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
W-f
1 D w-f dziewcz. 1/2 - Pietrzyk-Gąska M. (wf3)
2 08:50-09:35 W-f
1 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
W-f
1 D w-f dziewcz. 1/2 - Pietrzyk-Gąska M. (wf3)
Matematyka
1 D - Wirkijowska K. (63 KW)
Fizyka
1 D - Głąbek B. (26 dyr)
Kultura
1 D - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
W-f
1 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
W-f
1 D w-f dziewcz. 1/2 - Pietrzyk-Gąska M. (wf3)
3 09:45-10:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 D grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Informatyka
1 D grupa 2 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
J. angielski
1 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 D grupa 2 j.niem. - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. angielski
1 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
J. angielski
1 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (39 MB)
Historia
1 D - Gardaś L. (29 LG)
J. angielski
1 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
J. angielski
1 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
4 10:40-11:25 J. francuski
1 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. włoski
1 CD j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
J. niemiecki
1 D grupa 2 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
Przedsiębiorczość
1 D - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. angielski
1 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
J. angielski
1 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (39 MB)
Chemia
1 D - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
Informatyka
1 D grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
J. angielski
1 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
5 11:45-12:30 J. polski
1 D - Leś B. (58 BL)
Historia
1 D - Gardaś L. (29 LG)
Matematyka
1 D - Wirkijowska K. (63 KW)
WOS
1 D - Gardaś L. (29 LG)
Religia
1 D religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 D biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
6 12:40-13:25 Matematyka
1 D - Wirkijowska K. (63 KW)
J. polski
1 D - Leś B. (58 BL)
J. polski
1 D - Leś B. (58 BL)
Geografia
1 D - Kuśmierski E. (19 EK)
Biologia
1 D - Borowska T. (56 TB)
7 13:30-14:15 J. polski
1 D - Leś B. (58 BL)
Religia
1 D religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 D biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
8 14:20-15:05 J. francuski
1 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. włoski
1 CD j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
J. niemiecki
1 D grupa 2 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)