Klasa 1 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J. niemiecki
1 C grupa 1 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
J. angielski
1 C grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
Przedsiębiorczość
1 C - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Historia
1 C - Bączek A. (27 AB)
W-f
1 C w-f dziew. 1/2 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
W-f
1 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
2 08:50-09:35 W-f
1 C w-f dziew. 1/2 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
W-f
1 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
Fizyka
1 C - Głąbek B. (23 ogólna)
J. angielski
1 C grupa 1 j.niem. - Koral M. (20 MK)
J. angielski
1 C grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
J. angielski
1 C grupa 1 j.niem. - Koral M. (20 MK)
W-f
1 C w-f dziew. 1/2 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
W-f
1 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
3 09:45-10:30 Matematyka
1 C - Legierski J. (23 ogólna)
Kultura
1 C - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
Godzina wychowawcza
1 C - Bączek A. (27 AB)
Religia
1 C religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 C biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
Historia
1 C - Bączek A. (27 AB)
4 10:40-11:25 J. francuski
1 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. angielski
1 C grupa 1 j.niem. - Koral M. (20 MK)
J. włoski
1 CD j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
Matematyka
1 C - Legierski J. (62 ogólna)
J. polski
1 C - Leś B. (58 BL)
J. niemiecki
1 C grupa 1 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
J. angielski
1 C grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
Biologia
1 C - Borowska T. (56 TB)
5 11:45-12:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 C grupa 1 j.niem. - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Informatyka
1 C grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
Informatyka
1 C grupa 1 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 C grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. polski
1 C - Leś B. (58 BL)
Geografia
1 C - Kuśmierski E. (19 EK)
J. polski
1 C - Leś B. (58 BL)
6 12:40-13:25 J. polski
1 C - Leś B. (58 BL)
Religia
1 C religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 C biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
Chemia
1 C - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
Przedsiębiorczość
1 C - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. polski
1 C - Leś B. (58 BL)
7 13:30-14:15 J. polski
1 C - Leś B. (58 BL)
WOS
1 C - Bączek A. (27 AB)
Matematyka
1 C - Legierski J. (23 ogólna)
8 14:20-15:05 J. francuski
1 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. włoski
1 CD j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)