Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia
1 B - Gardaś L. (29 LG)
język niemiecki pocz.
1 B j. niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
informatyka
1 B grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 B grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
język angielski PR
1 B grupa 1 - Legierska E. (21 EL)
język angielski PR
1 B grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
2 08:50-09:35 fizyka
1 B - Czachor M. (49 MC)
język niemiecki pocz.
1 B j. niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
język angielski PR
1 B grupa 1 - Legierska E. (21 EL)
informatyka
1 B grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
język angielski PR
1 B grupa 1 - Legierska E. (21 EL)
język angielski PR
1 B grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
3 09:45-10:30 edukacja dla bezpieczeństwa
1 B grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
język angielski PR
1 B grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
historia
1 B - Gardaś L. (29 LG)
język polski
1 B - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
język polski
1 B - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
4 10:40-11:25 wiedza o kulturze
1 B - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
biologia
1 B - Frączek A. (57 AF)
geografia
1 B - Kuśmierski E. (19 EK)
godzina wychowawcza
1 B - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
5 11:45-12:30 religia
1 B religia - Gawlas P. (72 PG)
podstawy przedsiębiorczości
1 B - Kołodziejczyk A. (34 AK)
w-f
1 B w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
1 B w-f dziewcz. 1/2 - Badura B. (wf1)
WOS
1 B - Gardaś L. (29 LG)
w-f
1 B w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
1 B w-f dziewcz. 1/2 - Badura B. (wf1)
6 12:40-13:25 podstawy przedsiębiorczości
1 B - Kołodziejczyk A. (34 AK)
język polski
1 B - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
język angielski PR
1 B grupa 1 - Legierska E. (21 EL)
język angielski PR
1 B grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
język włoski
1 AB j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
w-f
1 B w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
1 B w-f dziewcz. 1/2 - Badura B. (wf1)
7 13:30-14:15 język polski
1 B - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
religia
1 B religia - Gawlas P. (72 PG)
język włoski
1 AB j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
chemia
1 B - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
8 14:20-15:05