Klasa 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Edukacja dla bezpieczeństwa
1 B grupa 1 j.włoski - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. angielski
1 B grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
Historia
1 B - Bączek A. (27 AB)
J. włoski
1 B grupa 1 j.włoski - Niemirowska D. (51 MS)
J. angielski
1 B grupa 1 j.włoski - Legierska E. (21 EL)
Informatyka
1 B grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
2 08:50-09:35 J. angielski
1 B grupa 1 j.włoski - Legierska E. (21 EL)
J. angielski
1 B grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
Historia
1 B - Bączek A. (27 AB)
J. niemiecki
1 B j.niemiecki - Grela M. (28 MG)
Geografia
1 B - Kuśmierski E. (19 EK)
WOS
1 B - Bączek A. (27 AB)
3 09:45-10:30 Matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
Matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
Godzina wychowawcza
1 B - Czachor M. (49 MC)
J. angielski
1 B grupa 1 j.włoski - Legierska E. (21 EL)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 B grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Biologia
1 B - Borowska T. (56 TB)
4 10:40-11:25 J. włoski
1 B grupa 1 j.włoski - Niemirowska D. (51 MS)
J. niemiecki
1 B j.niemiecki - Grela M. (28 MG)
J. francuski
1 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
Matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
Matematyka
1 B - Szydełko A. (64 AS)
Religia
1 B religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 B biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
J. polski
1 B - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
5 11:45-12:30 W-f
1 AB w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf3)
W-f
1 AB w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
Religia
1 B religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 B biblioteka - Siuda M. (45 biblioteka)
J. angielski
1 B grupa 1 j.włoski - Legierska E. (21 EL)
J. angielski
1 B grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
J. polski
1 B - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
J. polski
1 B - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
6 12:40-13:25 W-f
1 AB w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf3)
W-f
1 AB w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
Informatyka
1 B grupa 1 j.włoski - Hałka W. (42 WH)
J. angielski
1 B grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
W-f
1 AB w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf3)
W-f
1 AB w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
Kultura
1 B - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
Fizyka
1 B - Czachor M. (49 MC)
7 13:30-14:15 J. polski
1 B - Niewdana-Głąbek J. (69 JN)
Przedsiębiorczość
1 B - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Przedsiębiorczość
1 B - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Chemia
1 B - Stefaniak J. (33 JS)
8 14:20-15:05 J. francuski
1 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)