Klasa 3 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
fizyka
3 B grupa 1 - Czachor M. (49 MC)
język angielski PR
3 B grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
historia i społeczeństwo
3 B - Bączek A. (27 AB)
język niemiecki pocz.
3 B j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
2 08:50-09:35 matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
fizyka
3 B grupa 1 - Czachor M. (49 MC)
język angielski PR
3 B grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
historia i społeczeństwo
3 B - Bączek A. (27 AB)
język niemiecki pocz.
3 B j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
3 09:45-10:30 język polski
3 B - Leś B. (58 BL)
w-f
3 B w-f chł 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
3 B w-f dz 1/2 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
język angielski PR
3 B grupa 1 - Bartoszewska M. (39 MB)
fizyka
3 B grupa 2 - Czachor M. (49 MC)
praca własna w bibliotece
3 B biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
3 B religia - Gawlas P. (72 PG)
język angielski PR
3 B grupa 1 - Bartoszewska M. (39 MB)
język angielski PR
3 B grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
4 10:40-11:25 język polski
3 B - Leś B. (58 BL)
w-f
3 B w-f chł 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
3 B w-f dz 1/2 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
język angielski PR
3 B grupa 1 - Bartoszewska M. (39 MB)
fizyka
3 B grupa 2 - Czachor M. (49 MC)
matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
język angielski PR
3 B grupa 1 - Bartoszewska M. (39 MB)
język angielski PR
3 B grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
5 11:45-12:30 język angielski PR
3 B grupa 1 - Bartoszewska M. (39 MB)
język angielski PR
3 B grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
język angielski PR
3 B grupa 1 - Bartoszewska M. (39 MB)
język angielski PR
3 B grupa 2 - Legierska E. (21 EL)
język polski
3 B - Leś B. (58 BL)
matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
matematyka
3 B - Szydełko A. (64 AS)
6 12:40-13:25 praca własna w bibliotece
3 B biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
3 B religia - Gawlas P. (72 PG)
język włoski
3 B j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
godzina wychowawcza
3 B - Szydełko A. (64 AS)
w-f
3 B w-f chł 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
3 B w-f dz 1/2 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
fizyka
3 B - Czachor M. (49 MC)
7 13:30-14:15 język francuski
3 ABE j.franc - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język polski
3 B - Leś B. (58 BL)
fizyka
3 B - Czachor M. (49 MC)
8 14:20-15:05 język francuski
3 ABE j.franc - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język włoski
3 B j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)