Klasa 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 A - Legierski J. (23 ogólna)
biologia
3 A - Frączek A. (57 AF)
język niemiecki pocz.
3 A j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
język włoski
3 A j.włoski - Niemirowska D. (27 AB)
2 08:50-09:35 język angielski PR
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
język angielski PR
3 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
matematyka
3 A - Legierski J. (23 ogólna)
język niemiecki pocz.
3 A j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
matematyka
3 A - Legierski J. (23 ogólna)
język włoski
3 A j.włoski - Niemirowska D. (27 AB)
3 09:45-10:30 język angielski PR
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
język angielski PR
3 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
chemia
3 A - Stefaniak J. (33 JS)
chemia
3 A - Stefaniak J. (33 JS)
historia i społeczeństwo
3 A - Bączek A. (27 AB)
język angielski PR
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
język angielski PR
3 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
4 10:40-11:25 biologia
3 A grupa 1 - Frączek A. (57 AF)
chemia
3 A grupa 2 - Stefaniak J. (33 JS)
godzina wychowawcza
3 A - Stefaniak J. (33 JS)
język polski
3 A - Tyniów M. (44 MT)
język angielski PR
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
język angielski PR
3 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
matematyka
3 A - Legierski J. (23 ogólna)
5 11:45-12:30 w-f
3 AC w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
3 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 A w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf2)
język polski
3 A - Tyniów M. (44 MT)
język łaciński w biologii i medycynie
3 A grupa 1 - Michalkiewicz-Gorol A. (67 MA)
język angielski PR
3 A grupa 2 - Skutil M. (51 MS)
język polski
3 A - Tyniów M. (44 MT)
biologia
3 A - Frączek A. (57 AF)
6 12:40-13:25 w-f
3 AC w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
3 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 A w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf2)
język polski
3 A - Tyniów M. (44 MT)
język angielski PR
3 A grupa 1 - Niedokos M. (38 MN)
język łaciński w biologii i medycynie
3 A grupa 2 - Michalkiewicz-Gorol A. (67 MA)
religia
3 A religia - Gawlas P. (72 PG)
praca własna w bibliotece
3 A zaj. bibl. - Urbaniec K. (45 biblioteka)
chemia
3 A grupa 1 - Stefaniak J. (33 JS)
biologia
3 A grupa 2 - Frączek A. (57 AF)
7 13:30-14:15 chemia
3 A grupa 1 - Stefaniak J. (33 JS)
biologia
3 A grupa 2 - Frączek A. (57 AF)
język francuski
3 ABE j.franc - Ruszkiewicz E. (35 ER)
w-f
3 AC w-f chł. 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
3 A w-f dz. 1/3 - Jęczalik-Pona M. (wf1)
w-f
3 A w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf2)
biologia
3 A grupa 1 - Frączek A. (57 AF)
chemia
3 A grupa 2 - Stefaniak J. (33 JS)
8 14:20-15:05 religia
3 A religia - Gawlas P. (72 PG)
język francuski
3 ABE j.franc - Ruszkiewicz E. (35 ER)