Klasa 2 D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język niemiecki pocz.
2 D grupa 2 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
język włoski
2 D j.włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
język angielski PR
2 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
język angielski PR
2 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (28 MG)
język angielski PR
2 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
język angielski PR
2 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (28 MG)
historia i społeczeństwo
2 D - Gardaś L. (29 LG)
2 08:50-09:35 język niemiecki pocz.
2 D grupa 2 j.niem. - Kuś B. (50 Ku)
język włoski
2 D j.włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
język angielski PR
2 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
język angielski PR
2 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (28 MG)
język angielski PR
2 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
język angielski PR
2 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (28 MG)
historia i społeczeństwo
2 D - Gardaś L. (29 LG)
w-f
2 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 D w-f dziewcz. 1/2 - Pietrzyk-Gąska M. (wf3)
3 09:45-10:30 w-f
2 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 D w-f dziewcz. 1/2 - Pietrzyk-Gąska M. (wf3)
praca własna w bibliotece
2 D biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
2 D religia - Fajfer S. (71 FS)
geografia
2 D - Kuśmierski E. (19 EK)
matematyka
2 D - Wirkijowska K. (63 KW)
historia i społeczeństwo
2 D - Gardaś L. (29 LG)
4 10:40-11:25 w-f
2 CD w-f chłopcy 2/2 - Śleziński R. (wf2)
w-f
2 D w-f dziewcz. 1/2 - Pietrzyk-Gąska M. (wf3)
język polski
2 D - Leś B. (58 BL)
język polski
2 D - Leś B. (58 BL)
praca własna w bibliotece
2 D biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
religia
2 D religia - Fajfer S. (71 FS)
matematyka
2 D - Wirkijowska K. (63 KW)
5 11:45-12:30 informatyka
2 D grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
język angielski PR
2 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
język polski
2 D - Leś B. (58 BL)
matematyka
2 D - Wirkijowska K. (63 KW)
język angielski PR
2 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
informatyka
2 D grupa 2 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
język polski
2 D - Leś B. (58 BL)
6 12:40-13:25 informatyka
2 D grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
język angielski PR
2 D grupa 2 j.niem. - Sosnowska-Mulka R. (26 dyr)
matematyka
2 D - Wirkijowska K. (63 KW)
matematyka
2 D - Wirkijowska K. (63 KW)
język angielski PR
2 D grupa 1 - Lewandowska-Pach M. (37 ML)
informatyka
2 D grupa 2 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
geografia
2 D - Kuśmierski E. (19 EK)
7 13:30-14:15 język francuski
2 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
informatyka
2 D grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
godzina wychowawcza
2 D - Wirkijowska K. (63 KW)
geografia
2 D - Kuśmierski E. (19 EK)
informatyka
2 D grupa 2 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
8 14:20-15:05 język francuski
2 BCD j.francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
informatyka
2 D grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
informatyka
2 D grupa 2 j.niem. - Hałka W. (42 WH)
geografia
2 D - Kuśmierski E. (19 EK)