Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 w-f
1 AC w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
1 A w-f dziew. 1/3 - Badura B. (wf1)
w-f
1 A w-f dziew. 2/3 - Jęczalik-Pona M. (wf2)
w-f
1 AC w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
1 A w-f dziew. 1/3 - Badura B. (wf1)
w-f
1 A w-f dziew. 2/3 - Jęczalik-Pona M. (wf2)
matematyka
1 A - Szydełko A. (64 AS)
2 08:50-09:35 wiedza o kulturze
1 A - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
w-f
1 AC w-f chłopcy 3/3 - Śleziński R. (wf3)
w-f
1 A w-f dziew. 1/3 - Badura B. (wf1)
w-f
1 A w-f dziew. 2/3 - Jęczalik-Pona M. (wf2)
historia
1 A - Gardaś L. (29 LG)
religia
1 A religia - Gawlas P. (72 PG)
język polski
1 A - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
3 09:45-10:30 godzina wychowawcza
1 A - Frączek A. (57 AF)
fizyka
1 A - Głąbek B. (23 ogólna)
WOS
1 A - Gardaś L. (29 LG)
matematyka
1 A - Szydełko A. (64 AS)
język polski
1 A - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
4 10:40-11:25 język angielski PR
1 A grupa 1 - Koral M. (20 MK)
język angielski PR
1 A grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
biologia
1 A - Frączek A. (57 AF)
geografia
1 A - Kuśmierski E. (19 EK)
język angielski PR
1 A grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
język niemiecki pocz.
1 A j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
religia
1 A religia - Gawlas P. (72 PG)
5 11:45-12:30 matematyka
1 A - Szydełko A. (64 AS)
język polski
1 A - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
język polski
1 A - Kurpińska-Butkiewicz A. (68 KA)
język angielski PR
1 A grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
język niemiecki pocz.
1 A j.niemiecki - Kuś B. (50 Ku)
historia
1 A - Gardaś L. (29 LG)
6 12:40-13:25 chemia
1 A - Stefaniak J. (33 JS)
informatyka
1 A grupa 1 - Hałka W. (42 WH)
język angielski PR
1 A grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
język angielski PR
1 A grupa 1 - Koral M. (20 MK)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
język włoski
1 AB j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
język francuski
1 ACD j. francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język angielski PR
1 A grupa 1 - Koral M. (20 MK)
podstawy przedsiębiorczości
1 A - Kołodziejczyk A. (34 AK)
7 13:30-14:15 edukacja dla bezpieczeństwa
1 A grupa 1 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
informatyka
1 A grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
język angielski PR
1 A grupa 1 - Koral M. (20 MK)
język angielski PR
1 A grupa 2 - Bartoszewska M. (39 MB)
język włoski
1 AB j. włoski - Ponikiewska E. (52 EP)
język francuski
1 ACD j. francuski - Ruszkiewicz E. (35 ER)
język angielski PR
1 A grupa 1 - Koral M. (20 MK)
8 14:20-15:05 podstawy przedsiębiorczości
1 A - Kołodziejczyk A. (34 AK)