Klasa 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J. włoski
1 A grupa 1 j.wł. - Niemirowska D. (39 MB)
J. niemiecki
1 AE j.niem. - Grela M. (28 MG)
J. francuski
1 AEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35 ER)
J. angielski
1 A grupa 1 j.wł. - Koral M. (20 MK)
J. angielski
1 A grupa 2 - Niedokos M. (38 MN)
J. niemiecki
1 AE j.niem. - Grela M. (28 MG)
Biologia
1 A - Borowska T. (56 TB)
2 08:50-09:35 J. angielski
1 A grupa 1 j.wł. - Koral M. (20 MK)
J. angielski
1 A grupa 2 - Niedokos M. (38 MN)
J. angielski
1 A grupa 1 j.wł. - Koral M. (20 MK)
J. angielski
1 A grupa 2 - Niedokos M. (38 MN)
Przedsiębiorczość
1 A - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. włoski
1 A grupa 1 j.wł. - Niemirowska D. (39 MB)
J. angielski
1 A grupa 1 j.wł. - Koral M. (20 MK)
J. angielski
1 A grupa 2 - Niedokos M. (38 MN)
3 09:45-10:30 J. polski
1 A - Seweryn B. (70 BS)
Fizyka
1 A - Głąbek B. (23 ogólna)
Matematyka
1 A - Bulowska E. (62 EB)
WOS
1 A - Bączek A. (27 AB)
J. angielski
1 A grupa 1 j.wł. - Koral M. (20 MK)
Informatyka
1 A grupa 2 - Hałka W. (42 WH)
4 10:40-11:25 Informatyka
1 A grupa 1 j.wł. - Hałka W. (42 WH)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 A grupa 2 - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. polski
1 A - Seweryn B. (70 BS)
Matematyka
1 A - Bulowska E. (62 EB)
Edukacja dla bezpieczeństwa
1 A grupa 1 j.wł. - Kołodziejczyk A. (34 AK)
J. angielski
1 A grupa 2 - Niedokos M. (38 MN)
Religia
1 A religia - Fajfer S. (71 FS)
Zajęcia biblioteczne
1 A biblioteka - Urbaniec K. (45 biblioteka)
5 11:45-12:30 W-f
1 A w-f dz. 1/3 - Ślezińska J. (wf1)
W-f
1 AB w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf3)
W-f
1 AB w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
J. polski
1 A - Seweryn B. (70 BS)
Godzina wychowawcza
1 A - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
Matematyka
1 A - Bulowska E. (62 EB)
J. polski
1 A - Seweryn B. (70 BS)
6 12:40-13:25 W-f
1 A w-f dz. 1/3 - Ślezińska J. (wf1)
W-f
1 AB w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf3)
W-f
1 AB w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
Geografia
1 A - Kuśmierski E. (19 EK)
W-f
1 A w-f dz. 1/3 - Ślezińska J. (wf1)
W-f
1 AB w-f dz. 2/3 - Badura B. (wf3)
W-f
1 AB w-f chł. 3/3 - Piętka M. (wf2)
Chemia
1 A - Ostrowska-Prus U. (32 UO)
7 13:30-14:15 Historia
1 A - Bączek A. (27 AB)
Religia
1 A religia - Fajfer S. (71 FS)
Kultura
1 A - Seweryn B. (70 BS)
J. francuski
1 AEF j.franc. - Ruszkiewicz E. (35 ER)
8 14:20-15:05 Przedsiębiorczość
1 A - Kołodziejczyk A. (34 AK)
Historia
1 A - Bączek A. (27 AB)