Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł Złotej Szkoły 2017.
Szybki kontakt:
ILO im. Mikołaja Kopernika.
ul. Listopadowa 70.
43-300 Bielsko-Biała.
tel. 33-812-25-74 lub 33-811-44-83
e-mail: Kopernik@

Wybierz rocznik:   



Rok szkolny 2014/2015



Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014 przedstawiają się następująco:

  1. Mistrzostwa Miasta w Lekkoatletyce
    • III m - klasyfikacja drużynowa dziewcząt w składzie: Dłutek Zofia 3d, Habowska Klara 1d, Religa Aleksandra 3f, Hajduga Sylwia 1b
    • II m - klasyfikacja drużynowa chłopców w składzie: Sekta Mateusz 1d, Temel Wojciech 3f, Moczydłowski Grzegorz 3b, Kępka Paweł 2b
    • III m - bieg sztafetowy 4x100 m dziewcząt
    • III m - bieg sztafetowy 4x100 m chłopców
  2. Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce
    • III m - klasyfikacja drużynowa chłopców
    • III m bieg sztafetowy 4x100 m dziewcząt
    • III m bieg sztafetowy 4x100 m chłopców
  3. Indywidualne Mistrzostwa Miasta w Lekkoatletyce
    • I m Zofia Dłutek 3d - skok w dal
    • I m Grzegorz Moczydłowski 3b - bieg na 100m
    • III m Juraszek Dominika 1c - pchnięcie kulą
    • III m Tański Remigiusz 1a - bieg na 1500m
    • III m Ryszka Szymon 2b - skok w dal
    • III m Temel Wojciech 3f - pchnięcie kulą
  4. Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce
    • I m Zofia Dłutek 3d - skok w dal
    • I m Moczydłowski Grzegorz 3b - bieg na 100m
  5. Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym
    • III m klasyfikacja drużynowa dziewcząt, reprezentacja: Mola Patrycja 1d, Ryszka Dominika 1a, Kwiatkowska Magda
  6. Piłka ręczna dziewcząt
    • I m Mistrzostwa Miasta
    • I m Mistrzostwa Rejonu
    • III m Półfinały Mistrzostw Województwa
      • Joanna Harat 3f
      • Anna Beruś 3e
      • Natalia Szymala 3e – kapitan drużyny
      • Agnieszka Duźniak 3e
      • Habowska Klara 1d
      • Krupa Kasia 2d
      • Barcik Sara 2b
      • Knapik Agnieszka 1b
      • Wołoszczak Julia 1e
      • Jurasz Maria 2d
      • Juraszek Dominika 1c
      • Chrzanowska Ola 1e
      • Hajduga Sylwia 1e
      • Targosz Joanna 1d
  7. Mistrzostwa Miasta w piłce koszykowej
    • II m dziewcząt w składzie
      • Katarzyna Tomaszczyk 3a - kapitan drużyny
      • Anna Krupej 1a
      • Ewelina Rus 3e
      • Małysiak Weronika 2a
      • Kabocik Benita 2c
      • Piękoś Nina 1e
      • Wawrzeczko Anna 1e
      • Wojtaszewska Angelika 1a
      • Ryszka Dominika 1a
      • Handzlik Dominika 1a
      • Langler Katarzyna 1e
  8. Mistrzostwa Miasta w pływaniu
    • I m klasyfikacja drużynowa
    • I m Olszowska Aleksandra 2a - 50 m styl motylkowy
    • I m Klimczak Mateusz 2d - 50m styl dowolny
    • I m Otrząsek Damian 1b - 100 m styl zmienny
    • I m Wąsowicz Hubert 1a - 50m styl grzbietowy
    • II m Konior Radosław 2a - 50 m styl grzbietowy
    • III m Badura Piotr 3a - 50 m styl grzbietowy
    • III m Lorens Szymon 2b - 50m styl motylkowy
    • I m sztafeta 4x50m - styl dowolny mężczyzn w składzie: Klimczak Mateusz 2d, Otrząsek Damian 1b, Badura Piotr 3a, Lorens Paweł 2b
  9. Drużynowe zawody lekkoatletyczne
    • II m - klasyfikacja drużynowa dziewcząt
    • II m - klasyfikacja drużynowa chłopców
    • II m - biegu sztafetowy 4x100 m chłopców w składzie: Ryszka Szymon 2b, Temel Wojciech 3f, Kępka Paweł 2b, Kowalski Jakub 1c
    • III m Habowska Klara 1d - bieg na 100m
    • III m Biesok Joanna 2d - bieg na 400m
    • II m Dłutek Zofia 3d - skok w dal
    • I m Juraszek Dominika 1c - pchnięcie kulą
    • III m Tański Remigiusz 1a - bieg na 1500m
    • I m Temel Wojciech 3f- pchnięcie kulą
  10. Mistrzostwa Miasta w biegach rozstawnych
    • III m dziewczęta - sztafeta 4x100m w składzie: Klimczak Martyna 3d, Kuczera Karolina 2e, Homa Natalia 2d, Habowska Klara 1d III m chłopcy - sztafeta 4x100m w składzie: Sekta Mateusz 1d, Krzempek Wojciech 2b, Kowalski Jakub 1c, Ryszka Szymon 2b
  11. Współzawodnictwo sportowe szkół bielskich w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej
    • II m dziewczęta
    • V m chłopcy


Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej
Strona I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej. Edukacja na wysokim poziomie, szkoła średnia, ponadgimnazjalna z klasą Bielsko!
Znajdź nas wpisując: szkoła Bielsko, liceum Bielsko-Biała, Kopernik Bielsko, liceum ogólnokształcące, ILO Bielsko, edukacja Bielsko, Mikołaj Kopernik, stowarzyszenie, absolwenci, szkoła średnia, szkoła ponadgimnazjalna, rekrutacja.