Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł Złotej Szkoły 2017.
Szybki kontakt:
ILO im. Mikołaja Kopernika.
ul. Listopadowa 70.
43-300 Bielsko-Biała.
tel. 33-812-25-74 lub 33-811-44-83
e-mail: Kopernik@


MIĘDZYNARODOWA GIEŁDA BIŻUTERII, MINERAŁÓW I SKAMIENIAŁOŚCI


Serdecznie zapraszamy na
Giełdę Minerałów Biżuterii i Skamieniałości,
(informacje o terminie kolejnej będą podane do końca października br.)

Tradycyjnie dwa razy w roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Bielsku - Białej odbywa się giełda biżuterii, minerałów i skamieniałości, gromadząc wielu wystawców z całej Polski.
W sali wystawowej można zobaczyć wiele cennych eksponatów pochodzących z różnych zakątków Polski i Świata.
Jak widać na zdjęciach poniżej cenną biżuterie, przepiękne minerały i wartościowe kamienie mogli podziwiać licznie przybyli mieszkańcy Bielska i okolic. Każdy przybyły mógł kupić na pamiątkę za niewielkie pieniądze interesujący go eksponat.

Największym zainteresowaniem cieszyła się Geoda Ametystowa z Brazylii. Minerał ten można było również podziwiać na największej wystawie we Francji.

Na następnej giełdzie będzie można również zobaczyć okazały zbiór polskich minerałów z kopalni "Pomorzany" koło Olkusza. Minerały w takim odcieniu, wystepuj tylko w Polsce.

Więcej zdjęć z giełdy pojawi się już wkrótce.


Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej
Strona I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej. Edukacja na wysokim poziomie, szkoła średnia, ponadgimnazjalna z klasą Bielsko!
Znajdź nas wpisując: szkoła Bielsko, liceum Bielsko-Biała, Kopernik Bielsko, liceum ogólnokształcące, ILO Bielsko, edukacja Bielsko, Mikołaj Kopernik, stowarzyszenie, absolwenci, szkoła średnia, szkoła ponadgimnazjalna, rekrutacja.